قوانین سایت

1. سایت noba724 تابع قوانین کشور ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیراخلاقی و مخالف قوانین سایت و کشور ایران باعث حذف اکانت و پیگیری حقوقی می‌شود .

2. موبایل شما به‌عنوان نام کاربری شما ثبت می‌شود و در صورت تغییر شماره موبایلتان اکانت شما لغو خواهد شد و امکان مشاهده اکانت قدیمی در شماره جدید وجود ندارد و در هنگام ثبت نوبت، ثبت یک شماره معتبر و قابل‌دسترس برای کاربران الزامی هست.

4. برنامه کاری مطب ها توسط خود مطب تنظیم می شود و noba724 هیچ گونه دخالتی در آن ندارد

5. بعد از ثبت نوبت و بررسی آن توسط منشی مطب ، نتیجه بررسی از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

6. پرداخت آنلاین پیش پرداخت برای بعضی از مطب ها، جهت نهایی شدن نوبت ضروری است .

7. تمامی نوبت های اینترنتی در سایت آرشیو می‌شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.

8. سایت noba724 امکان ایجاد و اعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد.

9. در سایت noba724 تمام اطلاعات، لوگوها، عکس‌ها و همچنین طرح سایت، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده‌اند و تحت پوشش قانون کپی‌رایت محفوظ می‌باشند؛ استفاده از محتوای هر یک از بخش‌های سایت، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود.

10. همه متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای HTML جز اموال noba724 به‌حساب می‌آیند و هرگونه کپی‌برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت noba724 ممنوع می‌باشد و پیگرد قانونی در پی دارد .

11. noba724 این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا پیگیری‌های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره‌ی پشتیبانی و یا ایمیل info@noba724.com مراتب هرگونه سوءاستفاده را اطلاع دهند.

12. امید است با به‌کارگیری این قوانين و دستورالعمل‌هایی که در آينده به آن‌ها اضافه خواهد شد بتوانيم خدماتی درخور شان شما هم‌وطنان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهاد‌های سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.